Hz. Mevlana


Bir mum diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez.

Eylem AYDIN Profil Resmi

Eylem AYDIN Kurucu Müdür

Geleceğin dünyasında çocuklarımızın, teknolojiyi tüketen değil üreten bireyler olabilmesi için eğitimin bilimsel temellere dayanması gerektiğini düşünür.


Tıklayın
Jülide EROCAK Profil Resmi

Jülide EROCAK Eğitim Koordinatörü

Çocuk yüreğinin neşesi ve çocuk zekasının sınır tanımazlığının değer bulduğu bir eğitim sistemine fırsat tanıyan İstanbul Kampüs Eğitim Kurumları’nda kalite okulunun oluşturulmasına destek olmuştur.


Tıklayın
Seba DEĞERLİ Profil Resmi

Seba DEĞERLİ Müdür Yardımcısı

Lisans eğitimini Muğla Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği üzerine yapmıştır. Sosyal bilgiler ve Coğrafya Öğretmeni olarak çalıştı. Uzun yıllar çeşitli kurumlarda sosyal bilgiler zümre başkanlığı yaptı.


Tıklayın
Ferhat KARASU Profil Resmi

Ferhat KARASU Öğretmen

İyi bir öğretmende muhakkak şu iki özellik bulunmalıdır: iyi bir sınıf yönetimi ve adil olma. İyi bir sınıf iklimi sağlayıp bu ortamda çocuklarımızı geleceğe ve gireceği sınavlara hazırlamak en önemli amacım olacaktır.


Tıklayın
Sedat YILDIZ Profil Resmi

Sedat YILDIZ Öğretmen

Eğitim öğretim hayatının içerisinde devamlı yenilik arayarak daha iyi eğitim nasıl olur sorusuna cevaplar aramaya devam ediyor.


Tıklayın
Olcay GÜLHAN Profil Resmi

Olcay GÜLHAN Öğretmen

Öğrencilerinde matematik dersinin korkulacak bir ders olmaktan çok hayatın parçası olduğunun farkındalığını sağlamıştır.


Tıklayın
Kadir ÖDEMİŞ Profil Resmi

Kadir ÖDEMİŞ Öğretmen

Matematiği seven bireyler yetiştirerek sahip olunan analatik düşünme becerisini kazandırmak en önemli hedefidir. Hayatında severek yaptığı işleri meslek olarakta kendine katmıştır.


Tıklayın
Özer Salih YILDIZ Profil Resmi

Özer Salih YILDIZ Beden Eğitimi Öğretmeni

Ulusal ve Uluslararası bir çok kongre,organizasyon ve toplantılarda görev alacak ekibi kurmak,yönlendirmek,yönetmek ,görev dağılımı yapmak ve kontrolleri. Gelen misafirlerle ilgilenmek,müşteri memnuniyetini sağlamak Otel-havaalanı transfer operasyonlarını yürütmek. Misafirlere spor organizasyonları düzenlemek.


Tıklayın
Atageldi KAKABAYEV Profil Resmi

Atageldi KAKABAYEV İngilizce Öğretmeni

Öğrencilerinin ingilizce bilgilerinin olmasını değil gerçek hayatta kullanmasını amaçlayan ve bu amaca ulaşmak içinde en kolay ve eğlenceli yolu seçen, öğretme tutkusu çok yüksek olan bir öğretmendir.


Tıklayın
Yukarı